Jaký zvolit účes dle tvaru obličeje?

Pokud nevíte jaký zvolit účes, můžete se řídit svým tvarem obličeje. Nejprve si stáhněte vlasy do gumičky a určete jaký máte tvar Vašeho obličeje.

Může být oválný, kulatý, hranatý, srdcovitý nebo obdelníkový. Pokud je Váš obličej oválný neboli vejcovitý, tzn. že čelist a Vaše čelo mají přibližně stejnou šířku, bylo by pro Vás dobré si vybrat účes, který zvýrazní symetrii Vašich rysů. Volte účes, který lemuje Váš obličej a nebude ho zbytečně zakrývat např. jemné vlnité vlasy s učesanou pěšinkou na bok. Pokud ráda nosíte ofinu zvolte jemnou, prostříhanou kratší délky a nebo sčesanou na bok. Vhodný účes vytvoříte pomocí vlnité clip in sady v délce 50 cm.

Pokud vlastníte kulatý tvar obličeje se zakulacenou bradou a širokým čelem, rozhodně se vyvarujte kudrnatých vlasů, stažení vlasů do culíku a pěšinky uprostřed. Zvolte spíše účesy, které Vám obličej opticky zúží. Můžete si prodloužit vlasy pomocí metody tape in a nechat si je jemně sestříhat. Pár pramínků nechte klidně sjíždět do obličeje.

Je Váš obličej hranatý? Pyšníte se hranatou čelistí a stejně hranatým čelem? Nechte podtrhnout jeho krásu jako např. Keira Kneightley. Účes je dobré trošku zvlnit, aby výrazné rysy zjemnil.

Pomohou Vám clip in vlasy rovné, které si podle svých představ můžete vlnit pomocí žehličky či kulmy na vlasy, protože se jedná o 100% pravé lidské vlasy v REMY kvalitě.

Vaše čelo je široké a tvář se směrem k bradě zužuje? Obličej je tedy srdcovitého tvaru. Vyvarujte se účesům, které dodávají šířku v horní části obličeje a sčesaným vlasům dozadu. Dávejte si také pozor na pěšinku uprostřed, která Vaše čelo opticky rozšíří. Zvolte sestříhané nebo kudrnaté účesy. V nabídce máme kudrnaté clip in sady, které budou srdcovitému tvaru obličeje zaručeně slušet.

Pro obdélníkový tvar obličeje doporučujeme účesy se zakulaceným tvarem. U tohoto tvaru obličeje je většinou vysoké čelo, takže se určitě vyvarujte vyčesávání vlasů z čela. Můžete tedy zvolit clip in ofinu, která Vaše vysoké čelo zakryje.

Napsat komentář