Skvělé vlasy – naše tipy

Vlasy jako od moře…

Vrátila jste se z dovolené a chybí vám dotek vzácných minerálů? Nemusí. Vyzkoušejte naše tipy!

Vzpomínáte na to, jak jste se procházela po pláži a vaše vlasy poletovaly ve vánku. Jaké byly? Vlasy silné, pevné, v pramíncích a neposedně se vlnily kolem tváře. Přesně to dokážou vytvořit i mořské spreje. Dodají vlasům strukturu, sílu a vy budete vypadat, jako byste se právě zrodila z mořské pěny. Lehce nastříkejte do mokrých nebo suchých vlasů a prsty promačkejte. Počkejte pár vteřin, a je to. Až vás strukturované vlny nebudou bavit, vezměte do ruky kartáč a vše z vlasu jednoduše vyčešte.

6 věcí, které můžete dělat se svým culíkem

www.elle.cz 18.12.11 / Veronika Cvachová
Když vám jeden styling nestačí
Milujete vlasy sepnuté do ohonu? Nedivíme se, s nejjednodušším účesem na světě se dají dělat divy.

Retro a sleek v jednom
Na svých přehlídkách Marc Jacobs učil, jak moderně česat retro. Dokonale uhlazené vlasy stáhněte do vysokého culíku a gumičku omotejte pramenem vlasů.

Pohrajte si s texturami
Budete tak trochu za punkerku, ale to se může hodit. Ohonu dodejte na messy looku, rozdrbejte ho a pak zafixujte lakem. Ofinu uhlaďte sérem s leskem.

Zasponkujte ho
Trochu extravagantní, ale k jednoduchému outfitu se kombinace sponek hodí. Chce to uhlazený jednoduchý culík svázaný v týle a několik sponek různého vzhledu. Nebojte se kombinací.

Povolte ho
Aby fungoval, chce to hodně vlasů, na řídkých nevypadá dobře. Zvlňte je, ledabyle je spojte do culíku v týle (nemusíte tak komplikovaně) a uvolněte přední prameny.

Zvedněte ho
Jednoduše culík vyčešte výš, než jste zvyklé. Fungovat bude všude, přes den i na večer.

Korunujte ho
Dodejte vlasům nad čelem objem. Účes pak vypadá sofistikovaně, hodí se hlavně na večer.

Napsat komentář